RUMORED BUZZ ON کارشناسی سیار خودرو

Rumored Buzz on کارشناسی سیار خودرو

Rumored Buzz on کارشناسی سیار خودرو

Blog Article

برای خرید خودرو معمولا کارشناس خودرو سیار یا کارشناس خودرو در محل می‌تواند به شما در یک انتخاب عالی کمک کند. چراکه او با دانش و تجربه خود می‌تواند نقاط ضعف یک خودرو کارکرده را متوجه شود.

دفتر فنی: مرکز نوآوری دانشگاه شریف

کارشناسی خودرو در محل با ابزار آلات خاص خود صورت میگیرد، و کارشناس خودرو سیار باید از دانش خوبی برای تشخیص ایرادات خودرو برخوردار باشد چرا که بازدید خودرو در محل و خارج از محل تخصصی بازدید خودرو و اتاق رنگ کار دشواری است و تنها افراد خبره و با تجربه می‌توانند مشکلات بدنه و موتوری خودرو را تشخیص دهند.

با توجه به کم بودن دقت قلم مگنت و عدم توانایی در اندازه‌گیری ضخامت رنگ روی سطوح آلومینیومی، نیاز به خرید دستگاه ضخامت سنج رنگ خودرو دارید.

ایران تست کار به عنوان مرجع ارائه دهنده کارشناسی فوق تخصصی خودروهای کارکرده و دست دوم فعالیت خود را آغاز کرد. ایران تست کار به کمک کارشناسان مجرب خود جهت کارشناسی رنگ، فنی، تست رانندگی انواع خودروهای صفر و کارکرده در خدمت عموم خریداران و فروشندگان خودروهای داخلی و خارجی است.

کارشناسی خودرو در محل ما برای همه نقاط تهران سرویس سریع خود را ارائه میکند و تنها کافیست با یک تماس با کارشناس خودرو خود برای بازدید و کارشناسی فنی خودرو خود هماهنگ کنید.

در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

اگرچه شدت گسل های الکتریکی بسیار متفاوت است ، اما بسیاری از کارشناس سیار تهران آنها توسط یک مکانیک سیار قابل تشخیص و رفع هستند.

یکی دیگر از موارد مهم در کارشناسی خودرو در محل، بخش کارشناسی قیمت خودرو در محل و اطلاع از قیمت واقعی خودرو است. کارشناس سیار خودرو با توجه به تخصصی که در این زمینه دارد میتواند به خوبی نواقص و مشکلات فنی خودرو را تشخیص دهد وپس از بررسی نهایی قیمت واقعی خودرو را تعیین کند.

اگر گزارش کارشناسی اشتباه بود چکار باید کرد؟ آیا بعد از کارشناسی امکان شکایت وجود دارد؟

و پرداخت هزینه کارشناسی خودرو، متخصصین در محل حاضر خواهند شد. کارشناس

همچنین یکی دیگر از کارهای مهم در زمان کارشناسی خودرو در محل، ثبت و گزارش اطلاعات فنی و تعمیرات انجام شده بر روی خودروها می‌باشد که توسط کارشناس سیار خودرو انجام می‌شود.

تعرفه کارشناسی خودرو

کارشناسان ما قسمت های مختلف خودرو مثل : قطعات تعویض شده ، بررسی کردن شاسی ها و بررسی اتاق خودرو را مورد بررسی قرار می دهند.

Report this page